23948sdkhjf

Kontakta oss

Redaktion:
redaktionen@fri-kopenskap.se

Mona Johansson
Chefredaktör
+46 (0) 73 682 53 63
mona.johansson@nordiskemedier.se

Joachim Björk
Redaktionssekreterare
+46 (0) 73 682 53 96
joachim.bjork@nordiskemedier.se

Siw Kejonen
Redigerare
siw.kejonen@nordiskemedier.se

Johan Colliander
Webbredaktör
johan.colliander@nordiskemedier.se

Pontus Nyman
Reporter
+46 (0) 73 682 53 02
pontus.nyman@nordiskemedier.se

Annonsering:
Mi Andrén
Mediechef
+46 (0)733 89 8899


Fred Luxenburg
Key Account Manager
Tel: +46 (0)73-682 53 05
fred.luxenburg@nordiskemedier.se

Magnus Wrigert
Platsannonser
Tel: +46 (0)73-682 53 37
+46 (0)8-5222 53 22
magnus.wrigert@nordiskemedier.se
platsannons@nordiskemedier.se

Har du frågor om din prenumeration?
Kontakta oss på telefon 08-799 62 18 eller skicka ett mail till: fri-kopenskap@pressdata.se


Våra kontor i Sverige


Nordiske Medier Göteborg AB
Flöjelbergsgatan 11
431 37 Mölndal
Telefon 031-13 11 01
info@nordiskemedier.se
Org.nr: 556764-1005

Kontorets telefontider är vardagar 08.00-16.30.

Nordiske Medier Stockholm AB
Tryffelslingan 10

181 72 Lidingö

Telefon 08-670 41 00

Org.nr: 556259-1197

Nordiske Medier Helsingborg AB
Verkstadsgatan 13

252 27 Helsingborg

Telefon 042-490 19 00

Org.nr: 556259-1197

Sänd till en kollega

0.077